Firma

Aktualności

Wyspecjalizowaliśmy się w realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń, które robią naprawdę duże wrażenie! Jednak oprócz naszych usług, pragniemy również podzielić się innymi wydarzeniami ze świata DAHER. Najciekawsze prezentujemy poniżej.

  1075 MW w Kozienicach

  W budowę bloku energetycznego o mocy 1075 MW w Kozienicach zaangażowanych jest ponad 2 500 osób. Transport najcięższych elementów realizowała firma DAHER PROJECTS Sp. z o. o., która dostarczyła łącznie 11 komponentów na tern budowy.

  8 x 292t = 2 336 ton!

  W ostatnim czasie i dostarczyliśmy komplet przesuwników fazowych (8 sztuk – każdy o masie 292 ton) do nowo powstałej stacji przesyłowej SE Mikułowej. Łączna masa transportu to bagatela 2 336 ton!

  Zmieniamy się w DAHER

  1 stycznia 2016 nastąpiło przekształcenie firmy HEAVY CARGO + SERVICE Sp. z o.o. w spółkę DAHER S.A. Staliśmy się więc integralną częścią światowego lidera we wdrażaniu zintegrowanych systemów maszynowych.

Zakres usług

Realizacje

Gwarancja fachowej realizacji
najbardziej wymagających zleceń

Flota

Nowoczesna i wyspecjalizowana
flota pojazdów

Kontakt

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. DAHER Projects, to nie tylko najwyższej jakości usługi przewozowe ładunków o dużych gabarytach i masach, ale również profesjonalna obsługa poparta 150-letnim doświadczeniem. Potrafimy zrealizować każde, nawet najtrudniejsze przedsięwzięcie transportowe, nasi inżynierowie są do Państwa dyspozycji i zawszę chętnie służą pomocą oraz fachową poradą.
Mini DAHER Logotype

Profesjonalna realizacja zleceń od „A” do „Z”

DAHER PROJECTS Sp. z o.o. jest kompleksowym partnerem logistycznym w przewozach ładunków o dużych wymiarach i masach, specjalizującym się w transporcie drogowym i szynowym. Dysponujemy własnym parkiem pojazdów, a także pośredniczymy w załatwianiu niezbędnych pozwoleń i ubezpieczeń. Wieloletnie doświadczenie i głęboka specjalizacja gwarantuje profesjonalną realizację indywidualnych zleceń od „A” do „Z”. Naprawdę, nie ma rzeczy niemożliwych w transporcie ekstremalnych ładunków, pod warunkiem, że wykonuje go DAHER PROJECTS Sp. z o.o.…

Created by Mind Group