Firma

Aktualności

Wyspecjalizowaliśmy się w realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń, które robią naprawdę duże wrażenie! Jednak oprócz naszych usług, pragniemy również podzielić się innymi wydarzeniami ze świata DAHER. Najciekawsze prezentujemy poniżej.

Zakres usług

Realizacje

Gwarancja fachowej realizacji
najbardziej wymagających zleceń

Flota

Nowoczesna i wyspecjalizowana
flota pojazdów

Kontakt

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. DAHER Projects, to nie tylko najwyższej jakości usługi przewozowe ładunków o dużych gabarytach i masach, ale również profesjonalna obsługa poparta 150-letnim doświadczeniem. Potrafimy zrealizować każde, nawet najtrudniejsze przedsięwzięcie transportowe, nasi inżynierowie są do Państwa dyspozycji i zawszę chętnie służą pomocą oraz fachową poradą.
Mini DAHER Logotype

Profesjonalna realizacja zleceń od „A” do „Z”

DAHER PROJECTS Sp. z o.o. jest kompleksowym partnerem logistycznym w przewozach ładunków o dużych wymiarach i masach, specjalizującym się w transporcie drogowym i szynowym. Dysponujemy własnym parkiem pojazdów, a także pośredniczymy w załatwianiu niezbędnych pozwoleń i ubezpieczeń. Wieloletnie doświadczenie i głęboka specjalizacja gwarantuje profesjonalną realizację indywidualnych zleceń od „A” do „Z”. Naprawdę, nie ma rzeczy niemożliwych w transporcie ekstremalnych ładunków, pod warunkiem, że wykonuje go DAHER PROJECTS Sp. z o.o.…

Created by Mind Group