Firma

Innowacyjne rozwiązania poparte 150-letnim doświadczeniem

DAHER PROJECTS Sp z o. o. świadczy usługi przewozowe ładunków o dużych gabarytach i masach w zakresie logistyki oraz transportu szynowego, drogowego i wodnego. Dysponujemy własnym parkiem pojazdów szynowych i drogowych o ekstremalnie dużej ładowności. Oprócz kompleksowych usług transportowych, nasi klienci mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu pozwoleń, ubezpieczeń jak również organizacji kompletnego łańcucha transportowego od miejsca załadunku do punktu montażu.

Specjalizujemy się w logistyce ładunków o dużych wymiarach i zwiększonym ciężarze we wszystkich relacjach transportowych. Wieloletnie doświadczenie i głęboka specjalizacja gwarantuje naszym Klientom fachową i pewną realizację usług spełniających indywidualne potrzeby. Niezawodność i maksymalne bezpieczeństwo transportu jest możliwe dzięki wykwalifikowanej kadrze najlepszych specjalistów, którzy są zawsze gotowi rozwiązać najbardziej skomplikowane zadanie, zarówno w kraju, jak i najbardziej odległym zakątku świata.

Początki naszej działalności w Polsce sięgają 2005 roku, jako oddział niemieckiej firmy Nuclear Cargo Service GmbH. Obecnie jesteśmy częścią grupy DAHER - światowego lidera we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w wielu obszarach produkcji, usług i transportu - przemysłu lotniczego, samochodowego, obronnego, a także energetyce jądrowej. 150-letnia historia grupy DAHER to gwarancja zdobytego doświadczenia i bardzo mocny fundament w rozwijaniu innowacyjnych usług na najwyższym poziomie również w przyszłości.


Historia

Innowacyjne rozwiązania poparte 150-letnim doświadczeniem

Ile firm, które mogą poszczycić się równie bogatą historią, co DAHER może głośno powiedzieć, że tak naprawdę nigdy się nie zestarzało? Historia grupy DAHER to ponad 150 lat konsekwentnego wdrażania innowacyjnych rozwiązań i unikalnego połączenia historii z nowoczesnością. Jesteśmy dumnie, że jesteśmy jej częścią i z przyjemnością prezentujemy najciekawsze fakty z naszej historii.

Certyfikaty

Potwierdzona jakość i niezawodność

Podczas wieloletniej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które ma odzwierciedlenie we wszystkich aspektach naszej działalności. Jest ono również obecne na każdym etapie naszej pracy - od kompetentnej porady, do ostatecznej wersji koncepcji transportowej, która powstaje przy udziale najlepszych specjalistów w branży. Najwyższa jakość i niezawodność usług ma odzwierciedlenie w licznych certyfikatach i dyplomach, które z przyjemnością prezentujemy poniżej. Jednak cała nasza oferta podporządkowana jest przede wszystkim indywidualnym potrzebom klientów - to oni są zawsze w centrum naszej uwagi.

Referencje

Jakość i niezawodność o globalnym zasięgu

Od wielu lat DAHER PROJECTS Sp. z o. o. rozwija profesjonalne usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne w krajowym oraz międzynarodowym transporcie ładunków ciężkich i ponadgabarytowych. Zawsze poszukujemy dla naszych klientów najbardziej ekonomicznych tras w transporcie kolejowym, drogowym i morskim. Jesteśmy dumni, że z naszych usług do tej pory skorzystały największe przedsiębiorstwa przemysłowe w kraju i na świecie. Współpracujemy np. ze wszystkimi znanymi producentami transformatorów, generatorów i wałów napędowych, jak również z europejskimi dostawcami energii elektrycznej. Z bardzo długiej listy Klientów dla których DAHER PROJECTS Sp. z o. o. realizował usługi, pragniemy przedstawić choć kilka z nich.

Created by Mind Group