Flota

DAHER PROJECTS Sp. z o. o. posiada w ofercie nowoczesną i wysoce wyspecjalizowaną flotę pojazdów szynowych i drogowych, która jest doskonale dopasowana do wymagań transportu ciężkiego i wielkogabarytowego. Nasi Klienci mają do dyspozycji szeroki wybór pojazdów szynowych, drogowych oraz specjalistycznych.


Pojazdy szynowe

Wśród pojazdów szynowych oferujemy ponad 30 różnych typów wagonów szynowych przeznaczonych do transportu nienormatywnych i ciężkich ładunków. Są to wagony z zagłębioną podłogą, wagony burtowe i wagony dziobowe, które mają możliwość hydraulicznego przesuwania ładunku w pionie i w poziomie podczas transportu.Nasze wagony idealnie wykorzystujemy przy transportach z przekroczoną skrajnią kolejową.

Możemy zaproponować wagony z zagłębioną podłogą od 2 do 16 osi, oraz wagony burtowe i dziobowe od 10 do 32 osi, których nośność jest aż do 450 ton.

Pojazdy drogowe

DAHER PROJECTS Sp. z o. o. posiada rozbudowaną flotę pojazdów drogowych do transportu dużych i ciężkich ładunków, są to różnego typu specjalistyczne ciągniki, a także pojazdy i osie specjalne.

Ciągniki specjalne

Ciągniki specjalne w dyspozycji DAHER PROJECTS Sp. z o. o. to pojazdy przeznaczone do przewozów ładunków o masie ponad 200 t. Wśród nich dostępne są ciągniki ze zmniejszonym i normalnym rozstawem osi, które zostały specjalnie zaprojektowane do użycia w różnych zestawieniach i kombinacjach. Obecnie DAHER PROJECTS Sp. z o. o. posiada w ofercie 6 nowoczesnych ciągników do ładunków ciężkich, w tym 2 modele z hydraulicznie odłączanym mostkiem balastowym. Potężna moc ponad 500 KM zapewnia mobilność i uniwersalność zastosowań.

Pojazdy specjalne

Pojazdy specjalne z naszej oferty to samobieżne pojazdy firmy Scheuerle w wariancie 10 oraz 16 osi o mocy ponad 730 KM, które zostały zaprojektowane i wykonane specjalnie według wymagań grupy Deutsche Bahn. Stosując tego typu pojazdy, można częściowo zrezygnować z dodatkowych ciągników, gdyż dysponują one znakomitą zwrotnością i ruchliwością. Ponadto przy ich zastosowaniu osiągane są najwyższe prędkości przy przewożeniu ładunków. Pojazdy specjalne z oferty DAHER PROJECTS Sp. z o. o., najeżą do najlepszych pojazdów w swojej klasie. Są w stanie pociągnąć ładunek o łącznej masie do 1000 t i stanowią rozwiązanie, które na dzień dzisiejszy jest dostępne, jako jedyne w Europie - tylko w ofercie DAHER PROJECTS Sp. z o. o..

Osie specjalne

Nowoczesne rozwiązania osi o zwiększonej wytrzymałości z oferty DAHER PROJECTS Sp. z o. o. umożliwiają przewozy ładunków o masie powyżej 200 ton. Są to pojazdy w wariancie 5- i 6-osiowym, które należą do nowoczesnych modularnych wagonów, stosowanych do przewozu ładunków o najwyższych masach. Możliwe są również kombinacje w wariancie maksymalnym do 20 osi pracujących, zarówno w trybie przyczepy, jak i "łabędziej szyi". DAHER PROJECTS Sp. z o. o. oferuje łącznie ponad 110 linii osiowych firmy Scheuerle.

Konwój transportu

W ramach swoich usług, DAHER PROJECTS Sp. z o. o. oferuje również konwojowanie transportu drogowego i kolejowego, dlatego transportowi ładunków z użyciem wyspecjalizowanych pojazdów towarzyszy konwój złożony z doświadczonych pracowników naszej firmy. Pojazdy konwojentów dysponują nowoczesnym wyposażeniem komunikacyjnym, a wagony kolejowe, z których korzystają konwojenci mają własne zasilanie w energię elektryczną, miejsca sypialne i pełne zaplecze socjalne. Pracownicy konwojujący transport, gwarantują podczas jazdy pewną i bezpieczną realizację każdego zlecenia transportowego realizowanego przez DAHER PROJECTS Sp. z o. o..

Created by Mind Group