Zakres usług

Kompleksowe usługi transportowe w obsłudze projektów Cargo

DAHER PROJECTS Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi w przewozach ładunków z użyciem transportu szynowego, drogowego oraz drogą wodną. Zakres naszych działań obejmuje spedycję i logistykę, jak również usługi przewoźnika o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Specjalizujemy się w logistyce dużych ładunków i mas we wszystkich relacjach transportowych. Ogromny nacisk kładziemy na niezawodność, indywidualne podejście do każdego zlecenia i maksymalne bezpieczeństwo ładunku. Wykwalifikowana kadra gwarantuje fachową obsługę i kompleksową realizację zleceń, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy sprostać najbardziej wymagających oczekiwaniom.

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, w zakresie:


Transport drogowy

Zapewniamy obsługę ładunków w transporcie drogowym o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Docieramy prawie do wszystkich krajów Europy i wybranych krajów Azji: od północnej Szwecji, przez Finlandię, Europę Zachodnią, Środkową i Wschodnią, a skończywszy na azjatyckiej części Rosji. Posiadamy specjalistyczną flotę pojazdów: różnego typów ciągniki specjalne przeznaczone do przewozów ładunków o masie znacznie przekraczającej 200 ton, w tym samobieżny pojazd Scheuerle Basis LS 250 . Oprócz samego transportu, nasi klienci mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, ekspertyz, analiz i ubezpieczeń. W jej zakres wchodzi również obsługa formalności celnych, a także innych dokumentacji czy raportów wymaganych w zakresie danego zlecenia.

Zapewniamy usługi w zakresie:

Transport kolejowy

Organizacja transportu kolejowego w przewozie ładunków ciężkich i ponadgabarytowych odgrywa szczególną rolę w DAHER PROJECTS Sp. z o. o.. Zasięg naszej działaności obejmuje obszar całej Europy oraz zachodnią i środkową Azję. Świadczymy usługi specjalistycznymi wagonami do elementów ciężkich, długich, wysokich i szerokich. Posiadamy własny tabor kolejowy, w tym ponad 30 różnych typów wagonów szynowych z zagłębioną podłogą (od 10 do 32 osi), z opcjonalnym wyposażeniem specjalnym, które mają możliwość hydraulicznego przesuwania ładunku w pionie i w poziomie. Jedyne ograniczenie w transporcie kolejowym realizowanym przez DAHER PROJECTS Sp. z o. o. to wielkość skrajni kolejowej, a fachowa obsługa na najwyższym poziomie to znak firmowy DAHER PROJECTS Sp. z o. o.!

Zapewniamy usługi w zakresie:

Transport wodny - śródlądowy, morski i oceaniczny

Nasze usługi w zakresie transportu ładunków drogą wodną realizowane są zarówno na śródlądziu jak i na morzu. W obsłudze naszych zleceń drogą wodną biorą udział coastery, statki, okręty, a także flota specjalistyczna - statki z dźwigami pokładowymi, dźwigi pływające, czy barki śródlądowe. Obsługiwane przez DAHER PROJECTS Sp. z o. o. ładunki docierają na niemal wszystkie kontynenty - od Europy, przez Amerykę Północną, do Azji, a nawet na Daleki Wschód i Malezję! Jednocześnie stawiamy sobie za cel, by cały proces transportowy był nieskomplikowany i możliwie ekonomiczny. Tak jak w przypadku innych usług - tutaj również nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo.

Nasze usługi w transporcie wodnym to między innymi:

Transport specjalistyczny

Organizacja transportu specjalistycznego w zakresie ładunków ciężkich i ponadgabarytowych (tzw. "Project Cargo"), to ważny obszar działalności DAHER PROJECTS Sp. z o. o.. Zajmujemy się organizowaniem kompletnego łańcucha transportowego od punktu załadunku do miejsca montażu przy zachowaniu pełnej optymalizacji kosztów. Pośredniczymy w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i ubezpieczeń, zarówno przed zleceniem jak i w trakcie realizacji. Zasięg naszej działalności pokrywa obszar niemal całego świata! Oprócz organizacji samego procesu transportowego zajmujemy się pomocą w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń oraz ubezpieczeń.

Usługi w zakresie transportu specjalistycznego DAHER PROJECTS Sp. z o. o. to:

Łańcuchy logistyczne

DAHER PROJECTS Sp. z o. o. świadczy kompleksowe usługi logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Proponujemy najlepsze rozwiązania z wykorzystaniem dostępnych środków transportu, w tym również door-to-door, a ich efektem jest zminimalizowanie kosztów związanych np. z utrzymaniem magazynów i floty transportowej, czy redukcją zapasów magazynowych.

Obsługa łańcuchów logistycznych DAHER PROJECTS Sp. z o. o. to m.in.:

Załadunek/przeładunek

DAHER PROJECTS Sp. z o. o. oferuje fachowe doradztwo Klientom w zakresie załadunku i przeładunku oraz wyboru odpowiedniego środka transportu kolejowego, drogowego i wodnego. Oferujemy wiele sposobów załadunku/przeładunku - dźwigiem samojezdnym, teleskopowym, kratowym, a także przy użyciu siłowników hydraulicznych, belek, gantry (lift system). Proces ten zależny jest od wielkości i rodzaju ładunku, środka ciężkości, punktów haczenia oraz miejsca w jakim znajduje się ładunek.

Niezwykłe przesyłki wymagają szczególnych rozwiązań, stąd nasi Klienci zawsze mogą liczyć na odpowiedni dobór taboru transportowego, który będzie bezpieczny, sprawny i ekonomiczny, jak to tylko możliwe. Nasze wieloletnie doświadczenie w obszarze transportu ponadgabarytowego i ciężkiego gwarantuje prawidłowy i bezpieczny przebieg załadunku, wysyłki, a także dobór wszystkich punktów przeładunkowych. Profesjonalizm DAHER PROJECTS Sp. z o. o. to solidna podstawa sukcesu naszych Partnerów!

Nadzór nad transportem

DAHER PROJECTS Sp. z o. o. oferuje profesjonalną kontrolę transportu na całej trasie. Posiadamy bezpośredni dostęp do systemu informacji o lokalizacji wagonów i w ten sposób mamy możliwość ciągłego nadzoru całego przebiegu transportu. Stały i precyzyjny nadzór nad jego przebiegiem zapewnia więc rzetelne i terminowe wykonanie usługi. Jesteśmy w ścisłym kontakcie z naszymi Partnerami na każdym etapie zlecenia.

DAHER PROJECTS Sp. z o.o. w oparciu o Cargolog Data Logging System oferuje usługę ciągłego rejestrowania zdarzeń i warunków atmosferycznych na jaki był wystawiony ładunek w czasie transportu oraz przeładunków. Dzięki tej nowoczesnej technologii możemy jednoznacznie zarejestrować nie tylko czas, ale i wskazać miejsce zdarzenia.

W trakcie całego łańcucha logistycznego możliwy jest pomiar i rejestracja takich parametrów jak:

  • uderzenie/wstrząs,
  • temperatura i wilgotność powietrza,
  • kąt przechylenia ładunku.

DAHER PROJECTS Sp. z o. o. to wiarygodny partner, który rozumie i dba o interesy Klientów, a także gwarantuje sprawną i rzetelną realizację każdego zlecenia!

Projektowanie, ekspertyzy, realizacja

Od wielu lat DAHER PROJECTS Sp. z o. o. realizuje bardzo wymagające zlecenia, które pozwoliły osiągnąć pozycję lidera na polskim i międzynarodowym rynku transportowym. Każde zadanie jest indywidualnie rozpatrywane przez naszych inżynierów pod względem zapewnienia bezpieczeństwa ładunku transportowego. Opracowują oni plany załadunku i przeładunku w celu sprawnej realizacji transportu, przy zachowaniu pełnej optymalizacji kosztów. Przeprowadzamy również analizy możliwości dojazdu wybranym środkiem transportu do wskazanego miejsca dostawy. W razie konieczności dostarczamy ekspertyzy możliwości przejazdów przez mosty, wiadukty czy drogi, a także faktycznej możliwości realizacji dostawy we wskazane miejsce. Na życzenie naszych Klientów wykonane przez nas obliczenia potwierdzone przez niezależnego, licencjonowanego surveyora.

Wsparcie

Kompletna organizacja transportu w zakresie ładunków ciężkich i ponadgabarytowych, to coś w czym jesteśmy naprawdę dobrzy. Jednak klienci oczekują od nas więcej niż tylko samej usługi transportowej. Oferta DAHER PROJECTS Sp. z o. o. uwzględnia więc doradztwo techniczne na każdym etapie przygotowania i realizacji projektów transportowych, a także szeroką pomoc w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń czy ubezpieczeń. Zajmujemy się również obsługą formalności celnych oraz innych dokumentacji, czy raportów wymaganych w zakresie danego transportu. Klienci mogą liczyć na fachową pomoc w zakresie zamocowania ładunku i wyborze odpowiedniego środka transportu. W DAHER PROJECTS Sp. z o. o. dbamy o to, by każde zlecenie było wykonane na najwyższym poziomie i uwzględniało indywidualne potrzeby Klienta.

Created by Mind Group